Змінуюючи віделену частину речення дієприкметниковим зворотом 1) городи, які обса

Змінуюючи віделену частину речення дієприкметниковим зворотом 1) городи, які обсадили вербами, не бояться вітрів. 2) Найкраще звучала пісня, яку виконував хор. 3) На подвир*й, яке заросло споришем, гралися діти. 4) Лист, який надіслали електронною поштою, дійшов до адресата.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Городи, обсадженi вербами, не бояться вiтрiв. 2. Найкраще звучала пiсня, виконона хором. 3. На подвiр'ï, зарослому споришем, гралися дiти. 4. Лист, надiсланий електронною поштою, дiйшов до адресата.