Змінюючи іменнники, склади й запиши з Змінюючи іменнники, склади й запиши з поданих слів речення.                                              1,Дочками, із, Грудень, своїми, прийшов, Метелиця, Хурделиця, Завія. 2, Снігові, під...

Змінюючи іменнники, склади й запиши з Змінюючи іменнники, склади й запиши з поданих слів речення.                                              1,Дочками, із, Грудень, своїми, прийшов, Метелиця, Хурделиця, Завія. 2, Снігові, під, величезні, намело, круча, намети. 3, Синичка, дзвінка, весна, пісня, пробуджує.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Грудень прийшов зі своїми дочками Метелиця ,Хурделеця,Завія.
Гость
1)Грудень прийшов зі своїми дочками-Метелиця,Хурделиця,Завія 2)Під снігові намети намело величезні кручі. 3)Дзвінка пісня синички пробуджує весну.