Змінюючи іменнники, склади й запиши з Змінюючи іменнники, склади й запиши з поданих слів речення. 1,Дочками, із, Грудень, своїми, прийшов, Метелиця, Хурделиця, Завія. 2, Снігові, під...
Змінюючи іменнники, склади й запиши з Змінюючи іменнники, склади й запиши з поданих слів речення. 1,Дочками, із, Грудень, своїми, прийшов, Метелиця, Хурделиця, Завія. 2, Снігові, під, величезні, намело, круча, намети. 3, Синичка, дзвінка, весна, пісня, пробуджує.
Ответ(ы) на вопрос:
Грудень прийшов зі своїми дочками Метелиця ,Хурделеця,Завія.
1)Грудень прийшов зі своїми дочками-Метелиця,Хурделиця,Завія
2)Під снігові намети намело величезні кручі.
3)Дзвінка пісня синички пробуджує весну.