. Змішайте розчини, що містять 0,4 моль натрій гідроксиду і 0,4 моль сульфатної кислоти. Яка сіль і в якій кількості утвориться при цьому?   (если нужно то и решение напишите)

. Змішайте розчини, що містять 0,4 моль натрій гідроксиду і 0,4 моль  сульфатної кислоти. Яка сіль і в якій кількості утвориться при цьому?   (если нужно то и решение напишите)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
получится гидросульфат натрия т.е. кислая соль NaOH(p-p) + H2SO4(p-p) = NaHSO4 + H2O и получится 48 г этой кислой соли