Значение слова ключ все значения (на украинском) Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Металевий стрижень особливої форми для відмикання і замикання замку.2.Пристосування для відгвинчування або загвинчування гайок, відкупорювання, заводу чого-н.3.переносне значенняТе, що служить для розгадки, розуміння чого-н., Оволодіння чимось н.4.Знак на початку нотного рядка, що визначає значення нот"Скрипковий к."5.Верхній камінь, який замикає звід споруди6.Б'є з землі джерело, джерело.