Значення фразеологізмів: лебедина пісня, сіль землі, терновий вінок, чаша терпіння, притча во язицех, неопалима купина, бісики пускати, бути на коні
Ответ(ы) на вопрос:
Лебедина пісня - останній прояв таланту; останній вчинок у житті Сіль землі - найкращі, найвидатніші представники народу; добірна частина певного суспільства Терновий вінок - муки, страждання чаша терпіння – терпіння не вічне і колись скінчиться притча во язи цех – те, про що всі говорять, предмет розмови неопалима купина – про того, кого не можна знищити, побороти бісики пускати - кокетуючи поглядати, залицятися, загравати бути на коні - опинитися в сприятливих умовах, мати успіх, домогтися гарних результатів