Значення фразеологізмів: море по коліна;пройти Крим і Рим;знати , де раки зимують;як цвіту в городі;хоч трава не рости. Поділи слова для переносу:географія,авіалінія,дзьобати. Визнач час дієслова:"Ще сніг не зійшов"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Море по коліна -  нічого, не страшно, все не варто нічого ( так говорять про відсутність будь-який ускладнень чи перешкод).  Пройти Крим і Рим -   пройти через випробування (так говорять про людину, яка багато чого побачила в своєму житті). Де раки зимують -  пізнати горе в житті, мати досвід. Як цвіту в городі -  дуже багато чогось. Хоч трава не рости - байдуже ставлення до когось, чогось.   Гео-графія, авіа-лінія, дзьоба-ти.   Зійшов - минулий час.