Значення фразеологізмів1) пустити шпильку2) сісти в калюжу3) їсти очима4) Їсти прахом5) Догори дригом6) Кілком стояти7) заливати сало за шкуру8) дістати гарбуза

Значення фразеологізмів 1) пустити шпильку 2) сісти в калюжу 3) їсти очима 4) Їсти прахом 5) Догори дригом 6) Кілком стояти 7) заливати сало за шкуру 8) дістати гарбуза
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) зробити дошкульне, в'їдливе зауваження 3) дивитися на кого-небудь пильно, з напруженою увагою, не відриваючи очей 5) про вкрай ненормаль­не становище 6) набридати, надокучати 8) отримати відмову під час сватання; зазна­ти невдачі