Значення словосполучення "замилювати очи, за тридев'ять земель, кури не клюють, прикусити язика, брати гору, вильний птах,, кров з молоком, як риба у води, хоч греблю гати, пускати пивня".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Замислюватися очі - говорити неправду За тридев'ять земель- дуже далеко Кури не клюють- дуже багато Прикупити язика - замовкнути Брати гори- добиватися своєї цілі Вільний птах- бути вільним Кров з молоком - незвичайно Як риба у воді- завжди викарапкатися з любої неприємності