Знайди словосполучення у переносному значенні.                                                        а) Добре морозиво.                                                                                                          б...

Знайди словосполучення у переносному значенні.                                                        а) Добре морозиво.                                                                                                          б) Добрий учень.                                                                                                              в) Добрий день.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переносное значение - А и В.