Знайди в реченях імеників жіночого роду. Лісник привіз для школи саджанці берези,осики,вільних,тополі.Без належної дисціпліни не може бути успішної праці.Зошита в Тетяни і Марії завжди охайні.Туристи звернули з алеї та попрямув...

Знайди в реченях імеників жіночого роду. Лісник привіз для школи саджанці берези,осики,вільних,тополі.Без належної дисціпліни не може бути успішної праці.Зошита в Тетяни і Марії завжди охайні.Туристи звернули з алеї та попрямували до площі.Залетів останній листок,від осені до зими один крок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Берези,осики,Алеи ,площи ,осень,зима
Гость
Берези, осики,тополі,