Знайдіть довжину кола,описаного навколо правильного шестикутника,периметр якого дорівнює 12 см
Ответ(ы) на вопрос:
сторона правильного шестикутника дорівнює [latex]a_6=\frac {P_6}{6}=\frac{12}{2}=2[/latex] см радіус кола, описаного навколо правильного шестикутника дорівнює [latex]R_6=a_6=2[/latex] см Довжина кола, описаного навколо правильного шестикутника дорівнює [latex]C=2*\pi *r=2*3.14*2=12.56[/latex] см відповідь: 12.56 см