Знайдіть художні засоби в цьому вірші: Крилатий вітер розвиває стяг - Блакить із золотом на нім переплелися, Наш прапор майорить неначе птах: Народ не вмер й нікому не скорився! Ми пишемо історію землі, Своєї незалежної к...

Знайдіть художні засоби в цьому вірші: Крилатий вітер розвиває стяг - Блакить із золотом на нім переплелися, Наш прапор майорить неначе птах: Народ не вмер й нікому не скорився! Ми пишемо історію землі, Своєї незалежної країни, Ми – громадяни, хай і ще й малі. Держава наша – вільна Україна. З часів далеких відгомін іде Про прадідів відвагу, мужність, славу. Наш прапор житнім золотом цвіте; Він – символ незалежної держави. Знамення сяє сонцем золотим, Небесною виблискує блакиттю… З ним здобували все, що є святим; І нас із ним нікому не скорити!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епітети: Крилатих вітер, незалежної країни, вільна Україна, незалежної держави. Метафори: блакить із золотом переплелися, відгомін іде, знамення сяє, знамення виблискує, пишемо історію. Порівняння: прапор майорить неначе птах. Риторичні оклики: Народ не вмер й нікому не скорився! І нас із ним нікому не скорити! Надіюсь цього досить