Знайдіть пару спільнокореневих слів? байовий -бивень; уболівальник-побільше ; вись-завіса; замінувати- видозміна ; простота - простимо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Замінувати-зміна------------------------------------------------
Гость
вись-завіса. Спільнокориневі слова- це не тільки ті, які мають однаковий корінь, а й ті, що мають однакове значення.