Знайдіть площу рівнобедреного прямокутного трикутника якщо радіус кола, описаного навколо нього,дорівнює √3 см

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радіус кола, описаного навколо прямокутного трикутника, дорівнює половині гіпотенузи, яка у даному завданні становить 2√3 см. Позначемо катети трикутника за х. Тоді 2х² = (2√3)² = 12, а х² = 12/2 = 6 см². Площа рівнобедреного прямокутного  трикутника дорівнює: S = (1/2)x² = 6/2 = 3 см².