Знайдіть повну механічну енергію жука відносно землі, якщо він летить на висоті 3 м, а його кінетична енергія становить 0,08 Дж. Вважайте, що маса жука дорівнює 4?Будь ласка, дуже потрібно... Буду вдячна)

Знайдіть повну механічну енергію жука відносно землі, якщо він летить на висоті 3 м, а його кінетична енергія становить 0,08 Дж. Вважайте, що маса жука дорівнює 4? Будь ласка, дуже потрібно... Буду вдячна)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
E(пов)= Е(кін.)+Е(пот.) Е(кін)= 0,08Дж Е(пот)=mgh     m=4(це грамитак???) тоді переводимо в кг= 0,04кг     g=10H/кг   h=3м Е(пот)= 0,04*10*3=1.2Дж Е(пов)=0,08+1,2=1,28приблизно 1.3 Дж