Знайдіть проміжки зростання і спадання функції: а) у=2х2(в квадраті)-7х-6 б) у=2х2(в квадраті)+7х-6Допоможіть будь ласка..

Знайдіть проміжки зростання і спадання функції: а) у=2х2(в квадраті)-7х-6 б) у=2х2(в квадраті)+7х-6 Допоможіть будь ласка..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
a y`=4x-7=0 4x=7 x=1,75                  _                + ------------------(1,75)------------------- убыв                            возр б y`=4x+7=0 4x=-7 x=-1,75                  _                + ------------------(1,75)------------------- убыв                            возр