Знайдіть речення, у якому слово ЯК уживаєтьс в складі парного сполучника. а) Як білий цвіт сади покриє, я повернусь у рідний дім. б) Зробив наспіх, як насміх. в) А злива так само почала відходити, як і надійшла. г) Біда на чужи...

Знайдіть речення, у якому слово ЯК уживаєтьс в складі парного сполучника. а) Як білий цвіт сади покриє, я повернусь у рідний дім. б) Зробив наспіх, як насміх. в) А злива так само почала відходити, як і надійшла. г) Біда на чужині не так же тій сиротині, як бідній голівоньці. д) Спливло життя, як листя за водою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біда на чужині не так же тій сиротині, як бідній голівоньці. (Так і як - парні сполучники).