Знайдіть рядок , у якому назви посад козацького старших подано відповідно до їх зображень?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вiдповiдь В: Гармаш - Довбиш - Товмач - Бунчужний - Хорунжий.
Гость
в                       )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))