Знайдіть слова, корені яких можуть змінити свій звуко-буквений склад у процесі зміни слова та творення нових слів. Доберіть форми цих слів або спільнокореневі слова, щоб можна було віявити приголосні, які чергуються. Зробить за...

Знайдіть слова, корені яких можуть змінити свій звуко-буквений склад у процесі зміни слова та творення нових слів. Доберіть форми цих слів або спільнокореневі слова, щоб можна було віявити приголосні, які чергуються. Зробить запис запис звуків, що чергуються. В`язати, дерево, комаха, крок, водити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В'яжу, комасі, у кроці, вожу