Знайдіть точку симетричну точці А(-2;-5) відносно:1)початку координат 2)осі обсцис 3)осі ординатЗнайдіть точку,в яку переходить точка А за паралельного перенесення,яке задано формулами х1=х-3 ,у1=у-2  ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ,БО ...

Знайдіть точку симетричну точці А(-2;-5) відносно: 1)початку координат 2)осі обсцис 3)осі ординат Знайдіть точку,в яку переходить точка А за паралельного перенесення,яке задано формулами х1=х-3 ,у1=у-2   ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ,БО ЗОВСІМ НЕ ВСТИГАЮ ЗРОБИТИ А ДУЖЕ ДУЖЕ ТРЕБААА!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) (2;5) 2) (-2;5) 3) (2;-5) 4) (-5;-5) 5) (-2;-7)