Знайдіть у реченні присудок.Якою частиною мови він виражений. 1) Хай наша рідна Україна в добрі і мирі прожива. 2) Довго ще ясніти буде осінь, червонити віти і траву. 3) Дороги України розкинулись у соїй звабності на всі чотири...
Знайдіть у реченні присудок.Якою частиною мови він виражений. 1) Хай наша рідна Україна в добрі і мирі прожива. 2) Довго ще ясніти буде осінь, червонити віти і траву. 3) Дороги України розкинулись у соїй звабності на всі чотири сторони світу. 4) Спить у блакитній льолі наша земля дитиною. 5) Ключ угорі журавлиний рідною мовою кличе у невідомі краї. 6) Під ногами шурх! та шурх! гадюки.
Ответ(ы) на вопрос:
1)прожива(дієслово) 2)ясніти буде,червонити(дієслово і інфінітив) 3)розкинулись(дієслово) 4)спить(дієслово) 5)кличе(дієслово) 6)шурх(іменник)