Знайдіть значення аргументу,при якому значення функції f(x)=10-2x ровняется 2.????Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо значення функції дорівнює 2, то це означає, що f(x)  = 2. Тобто  10 - 2х = 2. Розв'яжемо це рівняння і отримаємо значення аргументу, тобто значення х. -2х = 2 - 10 -2х = -8 х = -8/(-2) х = 4. Відповідь: 4