Знайсци назоуник.Вызначце, якими членами сказа яны з"яуляюцца.:Збираюць дзеци лисце.Яно злятае з дрэу.Дзицячыя далонкиАсенни ловяць спеу.Падкрэслиць адпаведна. ЯК ПАДКРЭСЛИЦЬ ? :)

Знайсци назоуник.Вызначце, якими членами сказа яны з"яуляюцца.: Збираюць дзеци лисце. Яно злятае з дрэу. Дзицячыя далонки Асенни ловяць спеу. Падкрэслиць адпаведна. ЯК ПАДКРЭСЛИЦЬ ? :)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дзеци(дзейник), лисце(дапауненне), дрэу(дапауненне), далонки(дзейник), спеу(дапауненне).