ЗНАЙТИ ДІАМЕТР КОЛА,ЯКЩО ЙОГО РАДІУС ДОРІВНЮЄ                                                       1)8 ММ;                                                                                                                        ...

ЗНАЙТИ ДІАМЕТР КОЛА,ЯКЩО ЙОГО РАДІУС ДОРІВНЮЄ                                                       1)8 ММ;                                                                                                                                                         2)3,8см
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
d=2r --------------------------- 1)16 мм 2)7.6 см