Знайти і записати 2 загадки про фрукти. Підкреслити прикметники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Загадка про яблуко Народжується з квітки,  Його всі люблять дітки,  Заліза в нім багато,  Рум'яне і хрустке. А ну, скажіть, малята, То що ж воно таке?  (Яблуко)
Гость
1)Народжується з квітки,  Його всі люблять дітки,  Заліза в нім багато,  Рум'яне і хрустке. А ну, скажіть, малята, То що ж воно таке?  (Яблуко) прикметники:рум'яне,хрустке. 2)Зелені сережки  На гіллі висіли, На сонечці підсмажились І почервоніли!  (Вишня, черешня) прекметники:зеленi 3)Я жовтенька, я маленька, Мов медочок солоденька. На баштані достигаю, Тепле сонечко вітаю. (Диня) прикметники:жовтенька,маленька,солоденька,тепле.