Знайти речення з однорідними підметами: а) людина створила культуру, а культура-людину. б) здавна у слов'ян були відомі жито, пшениця, ячмінь , просо, горох, овес,гречка.в) великв білі вівчарки, наче ведміді , скачуть на задніх...

Знайти речення з однорідними підметами: а) людина створила культуру, а культура-людину. б) здавна у слов'ян були відомі жито, пшениця, ячмінь , просо, горох, овес,гречка.в) великв білі вівчарки, наче ведміді , скачуть на задніх лапах. г) очі царя округлилися і більшали від стримуваної люті, яка розпирала його з нутра...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б) здавна у слов'ян були відомі жито, пшениця, ячмінь , просо, горох, овес,гречка.