Знайти спільнокоренневі слова до слів: Сонечко Земля Проліски

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спільнокоренневі слова до слів: Сонечко, сонячна, соняшник, соняшникове,сонцезахисні. Земля, підземна, земелька, землерийка, землянка, земляна, заземлити, заземлення. Проліски, ліс, лісовий, лісок, лісочок, лісовик, переліски, лісосмуга, лісничий, праліс, лісовоз.
Гость
1.сонячно (корінь сон)                                                                                               2.Землянка (корінь земля)