Знайти тему оповідання: Честь тому , хто в землю чорну в спеку, в холод піт свій ллє. честь тому хто коло чорну важким молотом кує. Честь і слава всім трудящим в кузні, в шахті чи з серпом; хай для вас життя їх кращим прикла...

Знайти тему оповідання: Честь тому , хто в землю чорну в спеку, в холод піт свій ллє. честь тому хто коло чорну важким молотом кує. Честь і слава всім трудящим в кузні, в шахті чи з серпом; хай для вас життя їх кращим прикладом буде..
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слава трудящим  ..............