Знайти в підручнику Літературне читання текст (або частину тексту), у якому передано розмову між двома дійовими особами.Навчись виразно його читати.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
– Чого ви радієте, дідусю? – запитує хлопчик. – Мабуть, у лісі є щось дуже хороше? – Так, хлопчику, у лісі є краса, натхнення, радість і таємниця. Я їх побачив, і мені захотілось жити ще багато-багато років.