Знайти в тексті та випиши слова,вжиті у переносному значенні. Склади і запиши з ними словосполучення так, щоб вони вживалися в прямому значенні. Поблизу Днипра розкинулося мальовниче село. Біля нього з усьіх боків розляглися бе...

Знайти в тексті та випиши слова,вжиті у переносному значенні. Склади і запиши з ними словосполучення так, щоб вони вживалися в прямому значенні. Поблизу Днипра розкинулося мальовниче село. Біля нього з усьіх боків розляглися безмежні поля.Влітку тут співає свою безголосу пісню пшениця.А взимку розповідає заснижені казки хурделиця.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розкинулося розляглися пшениця казки хурделиця