Зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутника відноситься до суміжного з ним внутрішнього кута як 3:2. Визначте кути трикутника.                                            РОСПИСАТЬ

Зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутника відноситься до суміжного з ним внутрішнього кута як 3:2. Визначте кути трикутника.                                             РОСПИСАТЬ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Внутренний угол 2х, внешний 3х  Сумма 180 2х+3х=180 х=36  2х= 72, это угол при основании. Угол при вершине 180 - 72-72=36