Зредагуйте телефонну розмову, правильний варіант запишіть. – Ало! Хто у телефона? – Іванченко. А вам хто треба? – Керівник відділу маркетингу. Я не знаю, як його ім’я та по батькові. –А хто це телефонує? –Світлана Швидка. –А ви...

Зредагуйте телефонну розмову, правильний варіант запишіть. – Ало! Хто у телефона? – Іванченко. А вам хто треба? – Керівник відділу маркетингу. Я не знаю, як його ім’я та по батькові. –А хто це телефонує? –Світлана Швидка. –А ви хто така? –Я за фахом економіст-аналітик. Хотіла би працювати у вашому відділі. –Керівникові зараз ніколи з вами розмовляти.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Так , слухаю! З ким я розмовляю  - Моє прізвище Іванченко. А хто вам потрібний ? - Мені потрібен керівник віддлілу маркетингу , але я не знаю ні ім'я , ні прізвище .  - А з ким я ромовляю ? - Мене звати Світлана Швидка . - А ким ви працюєте ?  - Я за фахом економіст - аналітик , хочу влаштуватися до вашого відділу на роботу . - Керівник зараз не може з вами розмовляти , передзвоніть пізніше .