Зробіть діалог у офіцйному стилі директора з вичтелем. У кожного по 7 реплікю. Прошу швидче!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Доброго дня (Ім'я директора ) - Доброго ( Ім'я вчителя ) - Ви щось хотіли (Ім'я директора ) - Так .(Ім'я вчителя) будьласка візьміть третю та першу групу томущо (Ім'я вчителя) нажаль захворів  Для вас цеж не проблема ? - Звичайно я візьму - А че сьогодні у них виступ то ви повторіть з ними пісні та віршики  - Непереживайте я все з ними повторю . Можна іти  - Так іди   - Допобаченя (Ім'я директора ) - Допобаченя
Гость
-Ну як ваш клас навчаеться?  -Ось журнал, Марiйка молодчинка. -Так яка оцiнка по контрольной? -11 -А у кого найменьший бал? -У Степана в нього 7 -Покажи його контрольную -Ось 4 помилки у 1 ,3,8,та 11 -У журнал составь йому 8 вiн додаткове завдання зробив .  -На уроцi вiн активной молодець -А сьогоднi три коли дала контрольну? -На початку уроку  -Гаразд давай журнал i зошити я перепровiрю таблицю множення -Допобачення! -Допобачення!