Зробіть ідейно художній аналіз В. Листопад "Рідному Привзов'ю Нехай на світі є Бахчисарай,​Люблю тебе за площі гомінкі, що п’є проміння місяця злотисте,​що день і ніч про щастя розмовляють, а я люблю тебе, мій рідний край,​і за...

Зробіть ідейно художній аналіз В. Листопад "Рідному Привзов'ю Нехай на світі є Бахчисарай,​Люблю тебе за площі гомінкі, що п’є проміння місяця злотисте,​що день і ніч про щастя розмовляють, а я люблю тебе, мій рідний край,​і за людей, що кожен день новий, оновлене в багрянім сяйві місто.​неначе друга щирого вітають. Тебе я бачу навіть уві сні,​Тут кожен крок – це шлях у майбуття, і маю в тому справжню насолоду.​стежина кожна – спогад про минуле. Он з неба сходять зірочки ясні​Хіба не тут усе моє життя і
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тема: відтворення вірності рідному краю ідея: возвеличення шанобливого ставлення, любові до рідного міста худ. засоби: епітети: площі гомінкі,рідний край,багрянім сяйві. метафори: шлях у майбуття, сходять зірочки. рит. оклики: хіба не тут усе моє життя!