Зробіть характеристику будь якого персонажа з комедії "Сто тисяч".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Копач Бонавентура ставиться до грошей не як до джерела щастя. У великих грошах він вбачає лише можливість матеріально забезпечити себе і своїх рідних. Копач розповідає про своє захоплення так: «Іщітє і обрящете! Сьогодні нема, завтра нема, післязавтра — мільйон!.. Викопаємо — все пополам. Стане і тобі, і мені, і нашим дітям, і внукам на весь вік...»  Цитатна характеристика Копача Бонавентури:• «Я, слава Богу, вік прожив, а й тріски чужої не взяв»;• «Без науки, без струменту, без опиту, куди не повернися, нічого не зробиш»;• «Тільки гляну, враз бачу»;• «Я не люблю, знаєте, там всяких ніжностей: перин, подушок. Є сама — добре, а нема — кулак в голови, свиту послав, свитою укрився, заснув — мало журився, проснувся, встав - встрепенувся, шапку насунув та й далі посунув»;• «Опит — велікоє діло!»;• «Мені тільки засісти, то я з маху напишу що завгодно... Хочеш — комедію, а хочеш — прошеніє, яке завгодно прошеніє і куди завгодно»;• «Оцей раз, як не найду грошей, годі, кінець, амінь. Засяду десь і буду писать все, все одно гроші; я за год напишу стільки, що й на воза не забереш».