Зробіть повний синтаксичний розбір. Коні побігли підтюпцем наближаючись до лісу ?
Зробіть повний синтаксичний розбір. Коні побігли підтюпцем наближаючись до лісу ?? зупинилися обабіч дороги почувши гучне "ура"
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коні (підмет) побігли (присудок) підтюпцем (обставина), наближаючись до лісу (дієприслівниковий зворот - одна велика обставина), і зупинилися (присудок) обабіч дороги (знов одна обставина), почувши гучне "ура"(ще одна довга обставина).