Зробіть повний синтаксичний розбір речення та вставте пропущені розділові знаки. З-за землі на кривавій покрузі неба скочила невеличка іскорка довга променяста стяга простягалася від неї над землею далі викотився серп огненого ...

Зробіть повний синтаксичний розбір речення та вставте пропущені розділові знаки. З-за землі на кривавій покрузі неба скочила невеличка іскорка довга променяста стяга простягалася від неї над землею далі викотився серп огненого кільця і пучок світу поливсь розливаючись по горах лісах по високих будівлях
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З-за землі на кривавій покрузі неба скочила невеличка іскорка, довга променяста стяга простягалася від неї над землею, далі викотився серп огненого кільця -і пучок світу поливсь розливаючись по горах лісах по високих будівлях. Речення: розповідне, неокличне, складне, безсполучникове, двоскладне, поширене, повне.