ЗРОБІТЬ СИНТАКСИЧНИЙ РОЗБІР РЕЧЕННЯ. Червоні паруси неба, поволі згортаючись і спадаючи, канули слідом за сонцем кудись у чорну пітьму.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
паруси - підмет червоні -  присудок неба -  обставина  місця згортаючись і спадаючи -  присудок поволі -  означення канікули - додаток слідом за сонцем кудись у чорну пітьму - обставина