Зробить синтаксичний розбiр речення попередньо розставив роздiловi знаки.Чого тiльки немае у Даниловому лантусi тут i нiж i ложка i шматок дроту i казанок пшоно iсало цибуля й борошно картопля й сiль хлiб i сухарi а ще великi с...

Зробить синтаксичний розбiр речення попередньо розставив роздiловi знаки.Чого тiльки немае у Даниловому лантусi тут i нiж i ложка i шматок дроту i казанок пшоно iсало цибуля й борошно картопля й сiль хлiб i сухарi а ще великi садивницькi ножницi пилка сокира а ще гачки па поплавцi до вудок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чого тільки немає у Даниловому лантусі тут і ніж, і ложка, і шматок дроту, і казанок, пшоно і сало, цибуля й борошно, картопля й сіль, хліб і сухарі, а ще великі садивницькі ножиці, пилка, сокира, ф ще гачкита поплавці до вудок. (Розповідне, неокличне, просте, повне, поширене, двоскладне, ускладнене однорідними членами речення)