Зробіть синтаксичний розбір речення: Вербові гілки, освячені у Вербну неділю, застромлювали під дах, щоб уберигти господарство від усього лихого.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вербові гілки, освячені у Вербну неділю, застромлювали під дах, щоб уберегти господарство від усього лихого. Підмета в цьому реченні немає. Присудка 2 - застромлювали,уберегти ; гілки - додаток ; вербові -  означення ; освячені у Вербну неділю - означення(підкреслюється повністю,як дієприкметниковий зворот) під дах - обставина ; господарство  - додаток; від усього лихого - додаток.