Зробіть словотвірний аналіз слів: орденоносець, неподільність, вуличка, киянка, хмельничанин, водій, службовець, бандурист, писар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
орденоносець-особа, яка була нагороджена орденами; корінь-орден, нос; спільнокореневі слова: орден, носити; закінчення-немає, основа-орденоносець; суфікс - орденоносець; префікс-відсутній;   неподільність - річ, або щось духовне, яке є одним цілісним; корінь-неподілність; спільнокориневі слова: поділ, ділитися, ділити, ділення; закінчення-відсутнє; основа-неподільність; суфікс-неподільність; префікс- не;