Зробити повний синтаксичний розбір одного речення, А життя було усюди і на землі і у воді і вповітрі , Вставляючи де потрібно розділові знаки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А життя було усюди: і на землі, і у воді, і в повітрі. Життя - підмет, іменник Було - присудок, дієслово усюди - обставина, прислівник на землі - іменник з прийменникм, обставина у воді - іменник з прийменником, обставина в повітрі - іменник з прийменником, обставина