Зробити синтаксичний розбір. А над нами дзвонить даленіючи лебедина пісня і підноситься до ласкавого сонця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А над нами дзвонить, даленіючи, лебедина пісня і підноситься до ласкавого сонця. (Речення розповідне, неокличне, просте, двусоставне, поширене, повне, ускладнене дієприслівником і однорідними присудками.