Зробити синтаксичний розбір речення: Дим стелиться низько, йому важко сотатись у густому повітрі і, змішуючись із іншими запахами, він додає їм особливої гіркоти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення складне, з різними видами зв'язку(сурядний і безсполучниковий), складається із 3 частин: 1. Дим стелиться низько — просте, поширене, двоскладне, підмет дим виражений іменником, присудок стелиться виражений дієсловом. 2. йому важко сотатись у густому повітрі 3. змішуючись із іншими запахами, він додає їм особливої гіркоти.