Зробити синтаксичний розбір речення - Здавалося, вербовий пень витяг із землі своє коріння та причвалав між люди

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
здавалося (підмет,одніє лінією підкреслюється) вербовий(означення,підкреслюється хвилястою) пень(підмет,одніює лінією) витяг(присудок,підкреслюєтья двома лініями) із землі (обставина,підкреслюється пунктиром з точками) своє коріння(додаток, підкреслюється пунктиром) причвалав(присудок,двома лініями) між людьми(додаток,пунктиром)