Зробити синтаксичний розбір складнопідрядного речення.ДАНИЛО і раніше чув од рибалок що в цих місцях завівся з минулого року сом велетень. ТЕРМІНОВО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Данило (підмет) і раніше (обставина) чув (присудок) од рибалок (додаток), що в цих місцях (обставина) завівся (присудок) з минулого року (обставина) сом (підмет)-велетень (прикладка). Речення розповідне, неокличне, складне, сполучникове, складнопідрядне з підрядним означальним, яке з'єднане з головним реченням підрядним сполучником ЩО.  Схема речення: [...], (що...). Перше речення, головне (Данило(іменник) і(сполучник) раніше(прислівник) чув(дієслово) од(прийменник) рибалок (іменник) - розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, неускладнене. Друге речення, підрядне (що(сполучник) в(прийменник) цих(займенник) місцях (іменник) завівся(дієслово) з(прийменник) минулого(прикметник) року(іменник) сом-(іменник)велетень(іменник)) - розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, неускладнене.