Зробити транскрипцию 10 речень 1) Прийти до магазину 2) Зробити заяву 3) Бігти швидко 4) далеко стрибнути 5) підняти з землі 6)піти до школи 7)бути добрим 8)підготувати уроки 9)піти на уроки 10)зробити вправу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) [п р и й` т и    д о    м а г а з и н у]  2) [з р о б и т и     з а я в у ]  3)[ б і х т и     ш в и д к о] 4)  [д а л е к о   с т р и б н у т и]    5)  [п` і д н я т и   з   з е м л` і]  6)  [п` і т и   д о  ш к о л и]   7)  [ б у т и    д о б р и м  ]   8)[  п` і д г о т у в а т и     у р о к и]   9)  [ п` і т и    н а     у р о к и] 10)  [ з р о б и т и    з а я в у]