Зробити висновок.Чим відрізняются між собою клітина рослин,клітина тварин,бактеоіальна клітина
Ответ(ы) на вопрос:
Бактеріальна клітина Рослинна клітина тваринна клітина Нуклеоїд ядро ядро мурен(муреїн) Целюлоза Глакокалікс нема пластид є пластиди твльки у євглени зеленої дуже мало органел наявно багато органел багато органел багато рибосом вакуолі(забезпечують осмос)