Звуків більше, ніж букв, є в усіх словах рядка: А. єднання, вечоріє, яблуня, під'їзд, лящ; Б. ювелір, поїзд, дев'ятсот, ягня, ліщина; В. заєць, плющ, ювілей, витанцьовують, хвилюються; Г. щічка, священний, малюю, конвалія, багр...

Звуків більше, ніж букв, є в усіх словах рядка: А. єднання, вечоріє, яблуня, під'їзд, лящ; Б. ювелір, поїзд, дев'ятсот, ягня, ліщина; В. заєць, плющ, ювілей, витанцьовують, хвилюються; Г. щічка, священний, малюю, конвалія, багряніє; Д. щастя, підземелля, щавель, юнак, м'ята
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б б б б б б б б б б б б б б