Звукова модель слів: Місяць, щирий, солов'я, радіє, зеленью, лічить

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(місйац:),(шчирий),соловйа),(радійе),(зеленйу),(лічит:).
Гость
лічить  6б., 5зв., 2скл. л - приголосна.м"яка і - голосна. ч - приголосна.твердий и -голосна т - приголосна м"яка. ь - [ - ] мисяць 6б., 5зв.,2 скл. м-приголосна м"яка и-голосна с-приголосна м"яка я- голосна ц- приголосна м"яка   щирий 5б., 6зв., 2скл. ш- приголосний твердий ч-приголосний твердий и- голосний р- приголосний твердий и- голосна й- приголосна м"яка   солов"я -6 бв.,7зв., 3 зв. с- приголосний твердий о-голосна л-приголосний твердий о-голосна в-приголосний твердий й-приголосний м"який а-голосна   радиэ-5бв.,6зв.,3скл р-приголосний твердий а-голосна д-приголосний м"який и-голосна й-приголосний м"який э-голосна   зеленью-7бв. 7 зв. 3скл з-приголосний твердий е-голосна л-приголосний твердий е-голосна н-приголосний м"який й-приголосний м"який у-голосна             - • - •- - "-" - приголосна. "•" - голосна.